J(in)AKOST

Seberozvojové workshopy pro děti

Touha po jedinečnosti a individualitě je fenoménem současnosti. Je výhodné vědět kdo jsi, co chceš, kam směřuješ nebo jaké jsou tvoje sny.

IMG_20200106_182759

Každý chceme někam patřit, a přesto se trochu odlišovat. V pubertě možná o to víc. Nebyla jsem jiná, když jsem hledala, kým opravdu jsem, kým jsem kvůli rodičům nebo okolí. V mém věku byl trend jiný, být průměrný, jedinečnost se moc nenosila. Dnes jako jedna z těch „jiných“ vedu workshopy pro děti a teenagery. Mimo jiné jsem mámou tří dětí, dospívající Laury, vážně nemocného Ondry a pohodáře Vojty.

Respekt, jsi nejvíc

Měj respekt sám k sobě i k druhým. Přijmi sebe a okolí s jejich odlišnostmi.

Zakřič to do světa

Zefektivni komunikaci s ostatními, třeba s vrstevníky, rodiči, nebo autoritami.

Žádnej strach

Zvládni svůj strach. Nauč se pracovat se svými emocemi. Mysli pozitivně.

Máš plán, to dáš

Zjisti, co chceš. Měj svůj plán. Žij svůj sen. Seber odvahu a vykroč do svého života.

J(IN)AKOST

S mou kolegyní Lenkou Královou tvoříme tandem a nabízíme ucelený seberozvojový program pro základní školy J(IN)AKOST. Připravujeme na míru 4 tříhodinové workshopy, které žákům umožní lépe poznat sami sebe i ostatní, objevit své silné stránky nebo lépe porozumět emocím. Workshopy je možné využít do školních programů PREVENCE.

Setkání jsou určena všem dětem bez rozdílu, zdravým i znevýhodněným. Workshopy je možné absolvovat pouze jako cyklus. Cena 32 000 Kč. Rezervujte si své místo na mailu jinakost@email.cz

kontakt

Ozvěte se mi

Rády bychom Vám nabídly pomoc, pokud cítíte, že ji potřebujete. Ozvěte se nám, jsme tady pro Vás.

Tereza +420 601 556 265