Statečná srdce

Postavte se samy za sebe.

Založila jsem skupinu pro ženy, ve které sdílíme naše životní zkušenosti se setkáním s manipulátory, narcisy a jim podobnými teroristy. Společně si dodáváme odvahu, vracíme sílu a motivujeme jít dál svou cestou.

buddha

Čím jste je to, čím jste byli, a čím budete je to, co děláte teď.

Setkání s manipulátorem bývá jednou z nejtěžších situací v životě. I přesto z něj může žena vytěžit maximum dobrého pro sebe. Jako každý jiný vztah ji má i tento něco naučit. Je to tvrdá výuka a je na každé, co se z ní o sobě samé bude ochotná dozvědět.

Ve skupině vytvářím bezpečný prostor pro sdílení příběhů. Mým záměrem je ženy motivovat a inspirovat je v hledání nových úhlů pohledu na vztahu s manipulátorem.

Využívám koučovacích otázek a technik pro prohloubení a uvědomění si jejich možností cest a nastavení si hranic přímo v soužití nebo po ukončení toxického vztahu. Za nejdůležitější pro zotavení ženy považuji několik faktorů: vystoupit z role oběti, podpořit sebevědomí a nastavit si hranice vůči manipulátorovi. Nikdy není pozdě! Vždycky je možnost, aby to bylo jinak. Ale změnit to můžete jen VY!

Nasloucháme, nesoudíme!

Skupina slouží jako podpůrný koučovací nástroj v procesu, kdy ženy potřebují podpořit v rozhodnutí, v akci, v pochopení. 
(Neposkytuji léčebné ani psychoterapeutické služby.)

Facebooková skupina

První krok – sdílení příběhů a zkušeností v soukromé Facebookové skupině.

Online skupinová setkání

Setkání pro 6-20 členek ze skupiny v bezpečném online prostoru.
Doba trvání 2,5 hodiny

Osobní skupinová setkání

Setkání pro 3-10 členek ze skupiny v Koučovně v centru Prahy.
Doba trvání 2,5 hodiny

Individuální setkání

Sezení trvá 75 minut. Koučuji osobně v Praze i on-line.

kontakt

Ozvěte se mi

Ráda bych Vám nabídla pomoc, pokud cítíte, že ji potřebujete. Ozvěte se mi, jsem tady pro Vás.

Tereza +420 601 556 265